Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, filmu i linka do strony firmowej, możesz tego dokonać wybierając jedną z poniższych możliwości:

- pojedyncze ogłoszenie  - czas emisji -12 miesięcy - 49,00 zł
- Pakiet Standard -  3 ogłoszenia - czas emisji 12 miesięcy 39 zł
- Pakiet Permium  - 25 ogłoszeń- czas emisji 12 miesięcy -129 zł
- Pakiet VIP- 50 ogłoszeń - czas emisji 12 miesięcy + artykuł sponsorowany 24 miesiące - 1299 zł

 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
 

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Oferty Promocyjne
 

Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis Biznes-Trader.pl umożliwia wygodne płatności online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis Biznes-Trader.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.
 

Polecane

Reklama