Ogłoszenie

Architekt wnętrz Wrocław- kompleksowe usługi.

1 000 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Projekty Wnętrz Laura kozak
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Ruska 43
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://www.projektywnetrz-kozak.pl/projekty/
Stan produktu: Używany
   
dodano: 2019.02.13
ważne do: 2024.12.31
wyświetleń: 41

Szczegóły ogłoszenia:

PROJEKTY WNĘTRZ LAURA KOZAK to pracownia oferująca kompleksowe projekty wnętrz. Projektujemy zarówno mniejsze metraże takie jak kawalerki, poddasza, a nawet pojedyncze pomieszczenia, jak i te o większej powierzchni – domy, apartamenty, pomieszczenia użytkowe. Działamy głównie na terenie Wrocławia choć nie tylko.
 

Nie ograniczamy się do aranżowania przestrzeni tylko w jednym, określonym stylu. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, mając na względzie różne upodobania naszych klientów.
 

Przygotowanie każdego z projektów powstaje etapami. Początkowo zapoznajemy się ze stanem projektowanego obiektu i z wymaganiami klienta po to, aby przygotować koncepcję przestrzeni, tzw. UKŁADY. Do jednej z wybranych wersji układu tworzymy WIZUALIZACJE 3D dla pełnego zobrazowania przestrzeni. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu technicznego, który zawiera RYSUNKI DLA EKIPY REMONTOWEJ (ewentualne zmiany elektryki i podłączeń wody, nowo powstałe ścianki oraz sufity podwieszane, ułożenie płytek, szczegółowe rysunki łazienek), a także rysunki dla stolarzy wykonujących na wymiar meble kuchenne, szafy wnękowe lub inne zabudowy. Ostatnią częścią projektu jest przygotowanie SPISU PRODUKTÓW przedstawionych na wizualizacjach (mebli, lamp, dodatków) wraz z podaniem ich cen, potrzebnych ilości oraz miejsca możliwego zamówienia lub zakupu.
 

Na stałe współpracujemy z kilkoma ekipami remontowymi oraz stolarzami dzięki czemu po zakończonym etapie projektowania, ekipa i stolarze mogą kontynuować prace i zająć się realizacją naszych wspólnych pomysłów.
 

Najczęściej zamawianymi usługami są projekty całościowe mieszkań w stanie deweloperskim ( zawierające układy, wizualizacje, rysunki dla wykonawców oraz spis produktów) oraz projekty samych kuchni i łazienek szczególnie w mieszkaniach przeznaczonych na wynajem lub dalszą sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem: https://www.projektywnetrz-kozak.pl/projekty/