Gary Vaynerchuk w Polsce – World Business Experience Warszawa 27 września.

     

                  Gary Vaynerchuk w Polsce – World Business Experience Warszawa 27 września.


W dniach 27 września 2018 odbędzie się kolejna konferencja biznesowa firmy Milewski i Partnerzy o nazwie  World Business Experience . Tematyka konferencji związana jest z nowoczesnym marketingiem internetowym oraz możliwościami jakie można wykorzystać w firmie w dzisiejszych czasach.

Prelegentami na konferencji będą doświadczeni przedsiębiorcy i osoby posiadające wybitne osiągnięcia w kierowanych przez nich firmach.  Wśród nich znajdą się między innymi:

– Gary Vaynerchuk, (VaynerMedia) właściciel agencji obsługującej czołowe firmy – w USA, znany mówca motywacyjny, autor wielu bestsellerowych książek związanych z marketingiem i biznesem,

– Rahim Blak, (click community)

– Daniel Kędzierski  - FastTony.es,

– Maciek „mediafun” Budzich

– Marcin Osman,

– Jakub B. Bączek


Dlaczego warto wziąć udział  w wydarzeniu? Jesteśmy firmą, która brała udział dwukrotnie w spotkaniach biznesowych dlatego rekomendujemy to konkretne wydarzenie z kilku względów:

1.Zdobywasz umiejętności i ich praktyczne zastosowanie w biznesieto plus każdej konferencji organizowanej przez Milewski i Partnerzy. Uczestniczysz w wydarzeniu z dostępem do wiedzy opartej na wieloletnich rozwiązaniach sprawdzonych w praktyce w wielu krajach na świecie.

2. Zyskujesz konkretną wiedzę do zastosowania w firmie i zwiększenia przewagi nad konkurencją w biznesie. Prelegenci nie tylko pokazują nowości w biznesie, ale również pokazują przykłady typowych błędów popełniachych przez firmy i pokazują dodatkowo jak ich uniknąć. Strategie biznesowe prezentowane na konferencjach mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w dużych firmach, lokalnych przedsięwzięciach lub wykorzystane przez niezależnych specjalistów (dlatego w wydarzeniach uczestniczą zarówno studencie jak i szefowie i managerowie dużych firm).

Co więcej – są to praktyczne rozwiazania, które potrafią znacząco zwiększyć przychody firmy w ciągu najbliższych 12 miesiecy oraz zwiększyć rozpoznawalność jej marki. 3.Wysoki standard imprezy. Firma (aktualnie tworząca największe eventy biznesowe w Polsce) posiada bogate doświadczenie w organizacji biznesowych konferencji. Dużym atutem jest możliwość osobistego kontaktu z prelegentami na konferencji. Imprezy są organizowane na wysokim poziomie, a ich obsługa działa naprawdę profesjonalnie.

4.Rozwijasz sieć kontaktów . Jak zawsze – dużym plusem jest networking – możliwość spotkania wielu młodych ambitnych, pomocnych przedsiębiorców z całej Europy stanowi naprawdę duży atut imprez M&P.
Reasumując: zdecydowanie jest to wydarzenie w którym warto wziąć udział nie tylko ze względu na możliwość zdobycia praktycznej wiedze ale również międzynarodowy networking. Konferencja odbędzię się  września w hotelu Global Expo ( ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa ). Bilety dostępne są w poniższym linku:


 

Polecane

Reklama