Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości w Polsce.

 

Lokowanie pieniędzy w nieruchomości cieszy się w Polsce coraz większym uznaniem. Nieruchomości są wygodną inwestycją nie obarczoną takim ryzykiem jak giełda lub rynek walutowy.
 

Nieruchomości w praktyce.


Zapewniają obliczalny i przewidywalny regularny dopływ gotówki, dlatego są popularne zarówno wśród początkujących inwestorów jak i dużych graczy na rynku. Plusem nieruchomości są również stabilność ich zysku oraz możliwość obciążenia pod dalsze inwestycje.

Ich wartość nie jest zależna od takich czynników jak notowana indeksów, odczyty danych makroekonomicznych, czy lokalne kryzysy finansowe stąd wybierane są szczególnie często przez osoby ceniące bezpieczeństwo i stabilność.

 

Polski rynek nieruchomości na tle Europy.

 

Zysk jaki można osiągnąć z wynajmu mieszkania waha się od 5 do 8 procent w skali roku. Pod tym względem polski rynek nieruchomości należy do szczególnie atrakcyjnych na tle krajów Europy Zachodniej oraz Wschodniej. Czynnikami, które dodatkowo zachęcają klientów w Polsce są niskie stopy procentowe oraz łatwo możliwość odsprzedania nieruchomości. Pokusa zarobienia nawet 100 000 zł na przestrzeni 15 miesięcy przyciąga szczególnie klientów zagranicznych, oraz firmy mające nadwyżki budżetowe.
 

Nie jest prawdą, że jest to czasochłonny temat i inwestor często marnuje czas na ich obsługę- przy dzisiejszych możliwościach możliwe jest podpisanie umowy najmu na 5 lat do przodu lub wynająć zewnętrzną firmę która będzie zarządzała portfelem nieruchomości. Wśród klientów dużym zainteresowaniem cieszy się usługa zarządzania nieruchomościami oraz wynajmem mieszkania przez agencje.
 

W sprzedaży i wynajmie coraz bardziej popularny staje się homestaging – przygotowywanie mieszkań do sprzedaży oraz wynajmu. Moda na zwiększanie atrakcyjności przyszła do nas z USA i bardzo sprawdza się w praktyce.
 

Zysk i pieniądze.

 

Ile konkretnie można zarobić na nieruchomościach? Od 1200 zł w przypadku małej kawalerki do 10 000 tysięcy złotych w przypadku apartamentu. Wśród najemców szczególnym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w ścisłym centrum miasta oraz apartamenty zlokalizowane na kameralnych osiedlach.
 

Więcej o rynku nieruchomości znajdziesz w naszym serwisie www.inwestycje-wroclaw.pl

Planujesz zakup własnego mieszkania pod wynajem lub zamienić obecne na większe? Jeśli tak już dziś zapraszamy Cię do współpracy z naszą firmą. Chciałbyś efektywnie ulokować pieniądze, aby dobrze pracowały w czasie lub wyszukać nieruchomość nadającą się świetnie pod wynajem?
 

Jeśli tak zapraszamy Cię do współpracy w zakupie nieruchomości. Nasza firma

działa od 2009 roku. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy.

Wyszukujemy dla nich nieruchomości o ściśle określonych parametrach a następnie

wynajmujemy dla naszych klientów.
 

Oferujemy dostęp do:

- mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego,

(jako długoterminowa lokata kapitału lub szybka i konkretna  inwestycja pod wynajem)
 

- lokali komercyjnych ( z najemcami lub bez) zapewniamy dostęp do lokalu

z wyliczoną stopą zwrotu np. 6% netto),

- apartamentów pod wynajem (system dobowy lub ekskluzywne apartamenty przeznaczone

dla firm zagranicznych),
 

- działek i gruntów inwestycyjnych (pod wyszukane projekty biznesowe, zabudowę jednorodzinną

lub jako lokata kapitału),
 

Przy każdym zleceniu szczegółowo dobieramy oferty zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zapraszam do współpracy oraz składania zleceń. Nieruchomość w dobrej lokalizacji zawsze przynosi dochody i chroni Twój kapitał przed inflacją. Możesz ją wykorzystać  jako apartament, miejsce gdzie prowadzisz firmę lub jako zabezpieczenie pod nową inwestycję.
 

Co zyskujesz współpracując z nami?
 

- dostęp do szerokiej oferty - zgodnie z Twoimi wymaganiami,

(apartamenty i lokale komercyjne z rynku wtórnego i pierwotnego)
 

- możliwość współpracy z osobami gruntownie znającymi lokalny

rynek (także ofert niepublikowanych w internecie),
 

- sprawdzenie stanu nieruchomości,
 

- wsparcie doradcy finansowego,
 

- dostęp do ofert których nie ma w Internecie.
 

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 604-978-704 lub na stronie:

www.inwestycje-wroclaw.pl

Polecane

Reklama