Nowe inwestycje deweloperskie Wrocław

angel river


Inwestycje deweloperskie Wrocław- Angel River.

 

Angel River to nowoczesna inwestycja zlokalizowana praktycznie w centrum miasta, która dzięki wielu funkcjom, bliskości rzeki, wrocławskiego Rynku, pl. Grunwaldzkiego i centrów handlowych czy usługowych, zapewni wysoką jakość życia. - Apartamenty w 17 piętrowej wieży będą miały 20-metrowe tarasy.
 

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż.
 

Mieszkania będą dostępne w atakcyjnych cenach zarówno dla klientów zamożnych jak i pozostałych. Znajdą się w nim zarówno małe mieszkania typu studio jak również duże apartamenty z widokiem panoramicznym na Wrocław.

Obiekt daje możliwość mieszkania praktycznie w centrum miasta w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Jest również atrakcyjny jako miejsce zakupu mieszkania pod wynajem. Będzie posiadał również wiele udogodnień nie zawsze dostępnych w innych inwestycjach: siłownię, SPA, parking dla przyjezdnych gości, stację ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Na 5, 6 i 7 w niższym budynku znajdą się przestronne apartamenty z zielonymi tarasami o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Całość usytuowana jest kameralnie nad rzeką. Na szczególną uwagę zasługuje również starannie zaprojektowane patio wewnątrz kompleksu. To kolejny już projekt, który zakłada budowę ponad 17 piętrowych obiektów we Wrocławiu. Jak widać linia zabudowy wyrażnie przesuwa się ku górze.
 

To gwarancja znakomitych widoków z rzeką niemal na wyciągnięcie ręki – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków w oparciu o koncepcję opracowaną przez paryską pracownię architektoniczną GSA odpowiedzialną m.in. za OVO Wrocław. Start budowy zaplanowano na przełom czerwca i lipca 2016 roku, a oddanie apartamentów na trzeci kwartał 2018 roku.
 

Angel River to najnowszy projekt grupy Angel Poland Group, która koncentruje się na inwestycjach z segmentu premium. Apartamentowiec ma już zapewnione pełne finansowanie na realizację inwestycji ze środków własnych dewelopera oraz kredytu bankowego. - To nasza kolejna prestiżowa inwestycja we Wrocławiu po Angel Care i OVO Wrocławmówi Ron Ben Shahar partner Angel Poland Group. Firma zreazliowała również jeden z najlepszych projektów w Polsce – Angel Wawel tuż u podnóża słynnego zamku.
 

Mamy bardzo pozytywne doświadczenia związane ze stolicą Dolnego Śląska i planujemy tutaj kolejne realizacje. Zagospodarujemy kolejne działki przy Angel River, które poprawią jakość przestrzeni miejskiej w tym kwartale. Jesteśmy na etapie przygotowywania koncepcji zabudowy. Dotychczas - łącznie z Angel River - Angel Poland Group zainwestowała w realizacje we Wrocławiu ok. 500 mln zł.

Grupa planuje dalszy rozwój w Polsce. W kraju powstanie sieć kompleksowych centrów seniora Angel Care. Realizacja pierwszego ośrodka we Wrocławiu właśnie się kończy. Znana jest już lokalizacja drugiego kompleksowego ośrodka – powstanie w Krakowie.

Poniżej przedstawiamy kilka liczby dotyczących inwestycji.

Angel River w liczbach:

 • 17 – tyle pięter będzie miała wieża

 • 9 – tyle pięter będzie miał niższy budynek

 • 3 – tyle będzie kondygnacji podziemnych

 • 55 – tyle metrów będzie mierzył najwyższy budynek

 • 341 – tyle apartamentów znajdzie się w budynkach

 • 22 mkw. – to najmniejszy dostępny apartament

 • 118 mkw. – to największy dostępny apartament

 • 24h - recepcja z lobby czynne przez całą dobę

 • 10 – to 10 z kolei inwestycja Angel Poland Group w Polsce

 • 2016 r. – w połowie tego roku rozpocznie się budowa

 • 2018 r. – w trzecim kwartale tego roku budowa się zakończy

  Więcej informacji o rynku nieruchomości, mieszkaniach pod wynajem oraz nowych inwestycjach deweloperskich znajdą Państwo w naszym serwisie:

  inwestycje-wroclaw.pl

Polecane

Reklama