Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-11-14.

Dzbanki filtrujące Dafi

1 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: świętokrzyskie
Firma: Dafi
Powiat: buski
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: https://www.youtube.com/watch?v=fNkCkyr498E
   
dodano: 2018.08.16
ważne do: 2018.11.14
wyświetleń: 444

Szczegóły ogłoszenia:

Firma Dafi działa na rynku od przeszło 30 lat. Naszym flagowym artukułem są dzbanki filtrujące, które wykonane zostały z myślą o osobach pragnących zyskać czystą oraz smaczną wodę prosto z kranu, niezbędną do życia. Tajemnica dzbanków filtrujących Dafi mieści się w filtrze, który czyści wodę kranową ze zbędnych związków chemicznych, takich jak chlor, metale ciężkie czy zabrudzenia organiczne, przez co możesz pić zdrową wodę, i również wykorzystywać jej do gotowania, prasowania i w wielu pozostałych codziennych sytuacjach.

Przefiltrowana woda nie zostawia nalotu na grzałce czajnika, żelazka czy ekspresie do kawy. Dzbanki filtrujące Dafi to nie wyłącznie czysta woda, jednak także oszczędność Twoich pieniędzy. Nie potrzebujesz dźwigać ciężkich zgrzewek wody ze sklepu - filtruj wodę na bieżąco. Przez wykorzystywanie dzbanków filtrujących Dafi przyczyniasz się do ochrony środowiska, gdyż redukujesz ilość śmieci plastykowych butelek po wodzie.

Dzięki dzbankom filtrującym Dafi:
• oszczędzasz pieniądze
• jesteś eco
• pozbywasz się z wody kranowej wszelkich niepożądanych związków chemicznych
• zabezpieczasz akcesoria przed osadem po kamieniu kotłowym

Dzbanek oczyszczający Dafi to prosty w użytkowaniu oraz tani produkt, jaki błyskawicznie filtruje wodę, a przy tym nie zajmuje sporo miejsca.