Ogłoszenie

Pracownia architektoniczna Wrocław- projekty wnętrz- mieszkań i domów.

do negocjacji Zaproponuj cenę!
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: Projekty Wnętrz Laura kozak
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://www.projektywnetrz-kozak.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2017.07.22
ważne do: 2022.06.30
wyświetleń: 7

Szczegóły ogłoszenia:

Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych (domów i mieszkań) ale także wnętrz użyteczności publicznej. Działamy głównie na terenie Wrocławia, chociaż z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa projekty wnętrz nieruchomości znajdujących się, także w innych miejscowościach.

Współpracujemy ze sprawdzoną ekipą remontową wykonującą wszystkie prace wykończeniowe, takie jak: gładzie, zmiany w elektryce, zmiany podłączeń hydraulicznych, malowanie, kładzenie paneli i płytek. Współpracujemy także z firmą wykonującą meble na wymiar: kuchnie, szafy, zabudowy. Mając bezpośredni kontakt z budowlańcami i stolarzami, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa projekty wnętrz, wraz z ich całkowitą realizacją.

Tworząc pomysły na przyszłe wnętrza z ogromną starannością przygotowujemy poszczególne pomieszczenia pod względem wizualnym ale także technicznym, uwzględniając upodobania naszych inwestorów, a także biorąc pod uwagę budżet jakim dysponują.

Wykonywane przez nas wizualizacje oraz szczegółowe rysunki techniczne mogą dotyczyć całych mieszkań i domów ale również wybranych pomieszczeń.

Chcąc jak najbardziej sprostać oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy projekty wnętrz w trzech wariantach cenowych a każdy z nich obejmuje inny zakres prac:
 

Same wizualizacje
Projekt podstawowy
​Projekt kompleksowy.
 

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie https://www.projektywnetrz-kozak.pl/