Ogłoszenie

Gwarancje ubezpieczeniowe i ubezpieczenia dla deweloperów Wrocław - Poznań

do negocjacji Zaproponuj cenę!
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: lubuskie
Firma: Coden-5
Powiat: żagański
Miejscowość: Żagań
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: http://www.gwarancje-ubezpieczeniowe.net
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2017.02.24
ważne do: 2021.10.31
wyświetleń: 288

Szczegóły ogłoszenia:

Gwarancje ubezpieczeniowe dla firm.
Firma Centrum Ubezpieczeń Coden-5 powstała w 1987 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach inwestorów, firm budowlanych,, usługowych oraz ubezpieczeniach nieruchomości. Z naszych usług korzystają duże korporacje jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą w charakterze podwykonawcy.
Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia dla deweloperów ( ubezpieczenia placu budowy oraz maszyn i sprzętu, ryzyka budowlane, ubezpieczenia majątkowe, floty pojazdów) jak i rozwiązania finansowe dla podwykonawców (gwarancje ubezpieczeniowe). Oferujemy usługi specjalistycznych firm ubezpieczeniowych. Prowadzimy również sprzedaż popularnych ubezpieczeń „OC działalności gospodarczej”. 
Swoje usługi oferujemy przedsiębiorcom działającym na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego Pracujemy z firmami pragnącymi w szybkim czasie uzyskać gwarancje ubezpieczeniowe pod przetargi i do szczegółowych kontraktów biznesowych.
Na przestrzeni ponad dwudziestu lat zaufało nam ponad 30 firm oraz kilkuset klientów indywidualnych. O jakości naszych usług najlepiej świadczy wciąż powiększające się grono naszych klientów oraz liczne referencje jakie otrzymujemy od nich po spotkaniach
Wszystkie detale związane z działalnością naszej firmy znajdą Państwo na stronie:
http://www.gwarancje-ubezpieczeniowe.net