Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-07-29.

Agencja marketingowa Wrocław- Kompleksowa obsługa firm.

1 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Województwo: dolnośląskie
Firma: 3Oranges
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.agencja-wroclaw.net
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2016.02.23
ważne do: 2018.07.29
wyświetleń: 169

Szczegóły ogłoszenia:

O NAS

3 oranges to nasze środowisko pracy, w którym budujemy wizerunek klienta w zgodzie z oczekiwaniami i strategią jego firmy.

W reklamie, podobnie jak w Feng Shui, najważniejsza jest umiejętność planowania otoczenia w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem, więc swoje działania, dobieramy tak, aby przestrzeń /również ta wirtualna/, w której działają nasi klienci, była im przyjazna i współgrała ze specyfiką biznesu, w którym osiągają sukcesy.

Zaangażowanie, wiedza i kreatywność, to podstawowe wyrazy naszego słownika w pracy z klientem, bez względu na to, czy realizujemy zlecenie w zakresie reklamy zewnętrznej, komunikacji wizualnej, social media, czy organizacji eventu.

Szczególną uwagę poświęcamy logistyce zleceń i przepływowi informacji podczas pracy, ponieważ wiarygodność nasza i naszych klientów, jest budowana nie tylko poprzez standard samych realizacji, ale również poprzez dbałość o terminowość działań.
 

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

- identyfikacja wizualna /brand book/

- systemy komunikacji wizualnej

- druki firmowe

- opakowania i etykiety

- projektowanie reklam

- fotografia produktowa

Jest podstawą każdego działania, przekładając słowo na język dialogu z potencjalnym targetem odbiorców.

Projektowanie graficzne jest specyficzną formą wysublimowanej sztuki, kierującej się podobnymi zasadami i prawami kompozycji jak malarstwo, fotografia, czy grafika artystyczna.

Główna różnica polega na tym, że reguły kierujące tworzeniem projektu graficznego, są zdominowane przez osiągnięcie założonego celu marketingowego, nie pozostawiając miejsca na tzw. „sztukę dla sztuki”, przez co wymaga większego zaangażowania zmysłu artystycznego grafika i wysoce profesjonalnego sprzętu.

 

OUTDOOR I DRUK WIELKOFORMATOWY

- siatki obiektowe /mesh/

- banery

- billboardy

- flagi

- flyery

- balony wielkogabarytowe i dmuchańce

- reklama na pojazdach


To reklama zewnętrzna, o przekazie masowym, wykorzystywana w ponad 50% głównie przez sieci handlowe.

Out door, to nie tylko dobry i ciekawy projekt, oraz pomysł, przekazujący w przekonujący sposób jakąś chwytliwą ideę.

To w równie ważnym stopniu wybór odpowiedniego nośnika i jego lokalizacji, mających niebagatelny wpływ na skuteczność przekazu.

Wszystkie te przesłanki muszą być poparte odpowiednią jakością realizacji, w znaczeniu czysto technicznym.

Nawet ciekawie zaprojektowany i czytelny layout, z jasno określoną dominantą, poprawny pod każdym względem, nie spełni swojej funkcji, jeśli został zaprojektowany dla innego rodzaju nośnika, niż zastosowany, lub co znamienne i tak samo niedobre dla wizerunku firmy, czy produktu, wyprodukowany został na medium o nieodpowiednich parametrach i niewłaściwie lub niebezpiecznie zamontowany, oświetlony, itp …

Dziesiątki, a nawet setki wypróbowanych rozwiązań, oraz własna drukarnia, umożliwiają nam omijanie takich raf, pozwalając pilotować naszych klientów do bezpiecznego celu.
 

REKLAMA ŚWIETLNA

- kasetony

- pylony/totemy

- podświetlane tablice grawerowane

- litery 3D

- logotypy

Ze względu na specyfikę i rozpiętość zagadnienia, traktujemy je, jako oddzielny dział projektowo-wykonawczy, bazujący na własnym parku maszynowym i wykwalifikowanych pracownikach.

Tutaj poza sprzętem, podstawą sukcesu są umiejętności techniczne i zaawansowane materiałoznawstwo.

Mamy pewność, że zaprojektowany, wykonany i zainstalowany przez nas element świetlny, będzie funkcjonalny oraz będzie cieszył Wasze oczy, przez długie lata.
 

SOCIAL MEDIA

- strony www

- aplikacje mobilne

- sklepy internetowe

- pozycjonowanie

- Facebook, Twitter, Google Plus,

Oferując klientom 3 oranges, dostęp do nowego narzędzia promocji, jakim są social media, założyliśmy że zespół odpowiedzialny w firmie za tą gałąź rozwoju, będzie najmłodszy, co nie wyklucza jego ogromnej wiedzy fachowej i zaangażowania w projekty.

Po prostu młoda krew i wykształcenie, doładowane fachowymi zainteresowaniami, stanowią wysokiej klasy, wysokoenergetyczne paliwo napędowe naszych działań marketingowych w tym zakresie.
 

EVENTY

- koncerty zespołów muzycznych

- wernisaże z aukcjami

- warsztaty integracyjne

- konferencje

- eventy wizerunkowe i firmowe

- loty balonem

- wynajem sterowca załogowego reklamą na imprezy

- prasa, radio, TV

Event to wydarzenie.

Abyście mogli Cieszyć się swoimi wydarzeniami, stawiamy do Waszej dyspozycji nasze umiejętności organizacyjne wraz z nieograniczoną bazą kontaktów z różnych dziedzin, oraz bank niekonwencjonalnych pomysłów, które nawet przy umiarkowanym budżecie zapewnią Wam niepowtarzalną satysfakcję z eventu.